Lukáš Kimlička sa preslávil ako módný návrhár, ktorého kúsky sa nachádzajú v šatníku mnohých celebrít. Pred viac ako dvomi rokmi sa však rozhodol, že návrhárstvo zavesí na klinec a bude sa venovať už iba vizážistike a fotografovaniu. Ako ale nedávno Lukáš na svojom Instagrame predviedol, poriadne blízko má aj k bytovému dizajnu.

Dlhé chvíle počas pandémie, kedy majú mnohí v umeleckej brandži menej práce, Lukáš Kimlička využil na prerábku bytu, v ktorom kedysi žila jeho milovaná babka. Počas študentských čias tu mal ale svoju izbičku aj známy fešák. O niekoľko záberov z vynoveného hniezdočka sa multitalentovaný Slovák podelil aj s fanúšikmi na sociálnej sieti – tí pri pohľade na zariadenie a originálne doplnky iba žasli a my spolu s nimi.:)

Podľa Lukyho slov sa veľa ľudí čuduje, prečo má v kuchyni koberec. ,,Vraj tam asi často nevarím. Veru nevarím :) lebo tam nebývam. No ten koberec tam je z jediného dôvodu. Podlaha je drevená, nie laminátová. Takže ak sa mi v kuchyni niečo vyleje, tak radšej zničím koberec ako parkety. A okrem toho sa mi tam ten koberec aj páči. Mala to tak aj moja babka, objasnil dôvod, prečo sa v miestnosti, ktorá slúži na kuchtenie, nachádza podľa mnohých neštandardný kúsok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/lukaskimlicka