Dominika Cibulková je jedno z mien slovenského šoubiznisu, ktoré rozdeľuje národ na dva tábory. Kým jedni blondínku obdivujú a kochajú sa každým jej novým príspevkom, zaváňajúcim či už luxusom, alebo miernou dávkou kontroverznosti, tí druhí ju zase kvôli týmto veciam neustále očierňujú. Práve neutíchajúca kritika od žien podnietila známeho slovenského fotografa a vizážistu Lukáša Kimličku k tomu, aby im vyčistil žalúdok.

Dominika Cibulková sa počas svojho tehotenstva postavila pred objektív fotografa a vizážistu Lukáša Kimličku, ktorý jej síce spravil pekné umelecké snímky, no u ľudí vyvolali rozporuplné reakcie. Po tom, ako tenistka zverejnila dnes už legendárnu fotku “v sieťke”, jej dokonca jedna slečna napísala, že očakávanému chlapčekovi praje smrť. Nenávistné komentáre smerujúce k Dominike, samozrejme, neušli ani autorovi daných snímok, ktorý sa na takéto správanie ďalej nedokáže pozerať.

,,Vy ženy ste veľmi zvláštne tvory. Nikdy som nezažil toľko hejtov pod fotkami ženy, a ešte k tomu tehotnej. A teraz je úplne jedno, či je na fotke Dominika Cibulková alebo Anička Pagáčová. NIKDY som nevidel, aby chlap písal chlapovi pod fotku, že je škaredý alebo tučný. A viete prečo? Lebo žiadny chlap sa na toto nezníži. Ale čo dokáže napísať ŽENA druhej ŽENE, tak to je neskutočné. Nekutočné, koľko zla, nenávisti, závisti a pohrdánia je vo vás, ženách,” Lukáš sa rozhodol, že svoj hnev voči opačnému pohlaviu dá zo seba von presne tak, ako to cíti.

Dominika Cibulkova

,,Priznám sa, že z niektorých reakcií mi prišlo zle. Pracujem v módnom magazíne už 13 rokov. Stále sa dožadujete, aby sa v nich objavovali aj ženy plnších tvarov, aby sa bojovalo proti anorexii a aby si všetky ženy boli rovné. No nehnevajte sa na mňa, ale vy ženy si pekne “kakáte” do úst. Na fotku ženy, ktorá nemá miery topmodelky, napíšete, že je tučná a nemala by sa tak ukazovať. Áno, nech chodí po kanáloch, alebo nech nevychádza z domu,” bývalý módny návrhár pokračuje vo svojom príspevku.

,,Každá žena s konfekčným číslom nad 36, nech sa zatvorí do pivnice a spytuje si svedomie, aby ju náhodou iné ženy na Instagrame nezlynčovali. Keď sa žena s plnšou postavou odfotí polonahá (pre vás bude stále NAHÁ), tak ju posielate do pekiel. Ale keď ste deň pred tým lajkli úplne nahú tehotenskú foto inej prominentnej Slovenky, tak to je v poriadku. Lebo ona je štíhla a nenasie*a vás každý deň fotkami svojho života, na ktorý si zarobila sama (lebo nezarobila!),” znejú ďalšie ostré, no za to pravdovravné slová muža, ktorý sa už dlhé roky pohybuje v módnom priemysle.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver Lukáš všetkým ženám odkázal, aby sa mali rady a ak neobľubujú Dominiku, nech ju jednoducho nesledujú. ,,Hlavne sa už prestante porovnávať, závidieť si, urážať sa a hlavne prestaňte svoje nenávistné hejty skrývať za vyjadrenie názoru. Pretože taký názor nikoho nezaujíma a hlavne je zbytočný. Ženy majú držať spolu,” uzavrel svoju výpoveď, ktorej dávame palce hore!

Zdroj/Foto: Instagram/lukaskimlicka, domicibulkova