Známy televízny moderátor Viktor Vincze má na svojom instagramovom konte viac ako 155 000 sledovateľov, s ktorými zdieľa svoje ekologické postrehy a názory. Avšak v poslednej dobe sa jedna vec zmenila, čo neuniklo jeho skalným fanúšikom.

Viktorova aktivita na Instagrame začala klesať. Príspevky pridáva len sporadicky a komunikáciu zredukoval na denné príbehy, kde je obsah taktiež obmedzený. ,,Priznám sa, strácam motiváciu,“ otvoril sa sledovateľom uvedomelý brunet, ktorého virtuálny boj za zdravšiu planétu prestáva baviť.

adela viktor vincze

,,Napriek tvrdým vedeckým dôkazom opakovane aj vzdelaných ľudí v mojom okolí musím vyčerpávajúco presviedčať o základných veciach. Keď k tomu pridám poslednú správu Medzivládneho panelu pre zmenu klímy (že Zem sa nezvratne ohreje) a po reportáži o nakladaní s plastami v Pezinku… ma jednoducho čoraz častejšie prepadáva pocit, že je to celé vlastne úplne jedno,“ píše zúfalo moderátor.

,,Instagram robím vo voľnom čase, ktorého nie je veľa. Tak ten čas teraz využívam na veci, v ktorých vidím nejaký zmysel – a tým môže byť aj bežná radosť z času tráveného s manželkou,“ dodal na záver Vincze.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/viktorvincze