Obľúbená česká speváčka Monika Bagárová a úspešný MMA zápasník Makhmud Muradov spoločne vychovávajú dcérku Ruminku. A hoci sa často stáva, že šťastný otecko kvôli práci rodinku na čas opustí, tentoraz fanúšikom atraktívnej brunetky neuniklo, že jeho cesta trvá akosi pridlho. Mamička 11-mesačnej princeznej sa rozhodla veci uviesť na pravú mieru. 

Monika na svojich sociálnych sieťach sledovateľom nechala v Q/A priestor na ich otázky, kde jedna z neznámych vytiahla práve neprítomnosť Makhmuda v Čechách. ,,Veľmi častá otázka a ja úplne rozumiem, že vás to zaujíma,“ priznala Bagárová hneď v úvode.

Monika Bagárová s rodinou

,,Mach išiel do Uzbekistanu pracovne vo viacerých smeroch. Hlavne kvôli podnikaniu. Situácia sa, bohužiaľ, skomplikovala a musel zostať, aby vyriešil rodinné problémy,“ odhaľuje detaily odlúčenia priateľka majstra bojových umení. A i keď je na pracovné cesty partnera zvyknutá, stále si neuveriteľne chýbajú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zvládam to vďaka tomu, že mám skvelú rodinu. Tešíme sa na spoločný čas, o to viac by nám mal byť vzácnejší,“ pokračuje ďalej.

Publikum českej interpretky taktiež zaujímalo, či sa za otcom nepýta aj jeho dcéra, ktorá už budúci mesiac oslávi jeden rok. ,,Ruminka sa nepýta, pretože je malinká a ešte nevie hovoriť. Tatinko nám volá X-krát za deň,“ prezradila známa kráska.

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika