Krivky Dary Rolins by chcela takmer väčšina žien. Namakaná postavička si zakaždým vyslúži množstvo pozitívnych komentárov, a to najmä od dám vnímajúich krásnu speváčku ako motiváciu k ceste za dokonalým telom. Medzi nami sa však nájdu i také, ktorým Darina figúra až tak nevonia. A práve im diva posiela jasný odkaz!

Slovenská speváčka Dara Rolins zvykne počas zimných mesiacov vymeniť Slovensko a Česko za horúce Bali, kde vždy pobudne niekoľko týždňov. Inak tomu nie je ani teraz, pričom Dara sa už na indonézsky ostrov vybrala na konci roku 2018. Samozrejme, že veľa času trávi v plavkách, a tak je logické, že na svojich záberoch pózuje polonahá.

Kým väčšina ľudí sa na obnažené Darine telo pozerá s úžasom a obdivom, niektorým sa zdajú jej vyrysované krivky už za hranicou ženskosti. “Tie prsia vyzerajú ako môj vyšportovaný chlap. Len svaly a žily. Dara, prečo to robíš? Neni to pekné,” zanechala blondínke istá fanúšička, a to k fotke, kde sa tlačia do popredia speváčkine napečené buchtičky na bruchu. “Ja vám fandím Dara, máte krásný úsmev a určite ste makač na svojom tele, ale tie brušné svaly už sú moc, príde mi to skôr chlapské než ženské,” znie ďalší z nespočetne množstva negatívnych komentárov ohľadne brucha známej Slovenky.

Reakcie hejterov zaznamenala aj samotná Dara, ktorá sa im rozhodla poslať jasný odkaz. “Ďakujem za komenty, pochvaly aj doporučenia a kritiky, čo je pre mňa dobré, zdravé, čo vylepšiť, čo robiť a čo už nerobiť a taak,” na začiatok sa k fanúšikom slušne prihovorila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

“Moje telo sa behom roka v rámci prostredia a záťaže vyyyrazne mení. Niečo, ako keď ste a nie ste v tréningu. Tu na Bali sa moje telo VŽDY vyseká, odvodní, “zmenší,” objasnila Rolins svoje viac než inokedy vypracované telo, v ktorom sa podľa vlastných slov cíti pohodlne a má ho rada také, aké je. “Môj instagram nie je preretušovaný módny časopis a ak niekomu vadí nedokonalosť, doporučujem odoberať iní druh žien a možno teda tým pádom aj mladších: Áno, viem PRESNE, koľko mám rokov a nie, nehrám sa na mladšiu, len tak dosť často vyzerám,” ukončila svoj úprimný výstup jedna z najkrajších žien slovenského šoubiznisu.

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.