Ex-farmárka Lucia Mokráňová patrí k tým šťastlivcom, ktorým sa vo svete šoubiznisu podarilo preraziť aj po skončení populárnej markizáckej reality show. Atraktívna fitness trénerka za to vďačí nielen silnému sebavedomiu, ale i príťažlivému vzhľadu. Pri pohľade na jej maminu vám ale ihneď bude jasné, odkiaľ gény ženskej krásy pochádzajú.

Prostoreká plavovláska, ktorá si vyšliapala vlastnú cestičku a od účinkovania vo vidieckej šou sa postupne prepracovala do seriálov ako Rodinné prípady či dokonca Oteckovia, sa nedávno pochválila maminou – úžasný rodinný záber vyvolal búrlivé ohlasy.

Lucia Mokráňová

,,Tá láska sa nedá opísať. Ja som taká šťastná, že moja maminka je zároveň aj moja najlepšia kamoška, môj človek číslo jeden, môj rodič 2 v 1, môj domov kde utekám, lebo viem, že ma vždy ochráni,” znelo herečkine dojemné vyznanie smerom k najdôležitejšej osobe v živote.

Mnohí ale namiesto emotívneho odkazu okamžite riešili úplne inú vec. Pani Vlaďka Mokráňová totiž pôsobí skôr ako Luckina sestra či kamarátka, čo si spočiatku pomyslel nejeden fanúšik. ,,Maminka? Chcela som vás pochváliť, že ste krásne ségry. Si rovnako krásna ako mamina,” nadchla sa jedna z obdivovateliek.

,,Ja rozmýšľam, že s kým si to odfotená, a potom prečítam popisok a som v nemom úžase,” nešetrila slovami chvály ďalšia. Treba uznať, že obidve dámy na obrázku vyzerajú naozaj perfektne, pričom je len ťažké uveriť, že sú skutočne matka s dcérou!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucia Mokráňová

Lucia Mokráňová mama

Zdroj/Foto: Instagram/luciamokranova, vladka_mokran