O dvojičkách je známe, že sa medzi nimi vytvára silné puto už v maternici. Väčšinou tak medzi súrodencami panuje mimoriadne blízky vzťah, aký iný nedokážu pochopiť. Platí to tiež o 25-ročných sestrách Venesse a Kerisse D’Arpino, ktoré spolu pracujú a žijú v jednej domácnosti, a to aj s ich frajermi. Pohľad na štvoricu však vzbudzuje v ľuďoch poriadne zmätenie. 

Obe krásky sa živia ako trénerky a svojich priateľov spoznali cez Venessinu klientku. Zdravotná sestrička jej totiž prezradila, že ošetrovala istého Lucasa, ktorý má taktiež dvojča. Pri spoločnom stretnutí tak nadobudla dojem, žeby sa chlapci, venujúci sa športovej medicíne, mohli ku sestrám hodiť.

Nuž a stalo sa. Naše pocity boli jasné a ihneď sme sa zaľúbili. Čím viac sme sa rozprávali, tým viac sme sa spájali a jednoducho to tak malo byť,“ uviedla Venessa, ktorá ich príbeh označila ako jeden z milióna.

Štvorica si od začiatku rozumela natoľko, že sa ani nie po troch mesiacoch rozhodla spolu bývať a stali sa z nich najlepší priatelia. A kým dva páry dvojičiek sa medzi sebou bez problémov rozoznávajú, okolie je už na tom horšie. Ľudia sú vraj pri pohľade na nich úplne zmätení – niektorí sa dokonca zľaknú, že vidia dvojmo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Instagram/teamfittwins, erissadarpino