Televízna relácia Smotánka, plná pikantných zákulisných pletiek zo šoubiznisu,  patrí na obrazovky Markízy už 24 rokov. Jej tvár zdobí šarmantná moderátorka Erika Judínyová, do ktorej sa diváci pustili kvôli tomuto detailu.

Dlhé nohy, blond vlasy, dáma sršiaca charizmou a tajomstvom – jednoducho Erika Judínyová, ako ju všetci dobre poznáme najmä vďaka relácii Smotánka, ktorú moderuje už dlhé roky. Televízia Markíza na svojej facebookovej stránke odpromovala fotografiou atraktívnej krásky jeden z ďalších dielov sledovanej zákulisnej šou – práve táto snímka spustila dávku kritiky.

Erika sa naposledy na obrazovkách žlto-modrej televízie ukázala v jednoduchých šatách s odhalenými ramenami a rozpustenými vlasmi, ktoré zdobila takzvaná “bublina” – tá, žiaľ, medzi ženami fičala už dávnejšie.

,,Chcelo by to vymeniť kaderníka, stále rovnako upravené vlasy, kaderník bez fantázie stále tá istá kockatá hlava,” objavilo sa v komentároch na margo účesu, o ktorý sa postaral Patrik Suši Veselý. Do rúk tohto pána sa zverujú napríklad aj známe dámy, ako Dominika Cibulková či Veronika Cifrová Ostrihoňová.

,,Treba vymeniť ľudí okolo seba. Účes aj vlasy nič moc. Ide to s vami dole vodou,” pod fotkou na sociálnych sieťach sa našlo viacero ľudí, ktorí takejto úprave nefandia. Avšak proti gustu žiaden dišputát – 49-ročná mamička je stále šik!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook – Televízia Markíza, videoarchiv.markiza.sk, YouTube – Televízia Markíza | Zdroj: Facebook – Televízia Markíza