Kto pozorne sleduje reality šou Farma, vie si dobre vypočítať, že dianie na obrazovkách vysiela TV Markíza s približne mesačným oneskorením. Je preto jasné, že mnohí z hrdinov už o víťazstvo dobojovali a doma v tichosti čakajú do doby, kým bude ich odchod zo statku oficiálny. Avšak žiť úplne inkognito zrejme až tak možné nie je – mnohým Slovákom sa totiž stalo, že sa s vypadnutými farmármi stretli zoči-voči. 

Farma je plná zvratov a inak tomu nebolo ani v poslednom dueli, kedy sa proti sebe postavili dve dvojice. So statkom sa totiž nerozlúčili len porazení kamaráti Beáta Rusnáková a Mário Rigó, ale kvôli porušeniu pravidiel o výhru 75 tisíc eur nečakane dobojovala aj Rebeka Hlavatá. Tá dokonca nedostala ani priestor na rozlúčku.

Práve v súvislosti s posledným duelom sa na sociálnych sieťach objavilo mnoho reakcií, v ktorých sa diváci reality šou chceli s verejnosťou podeliť o to, koho mali v uplynulých dňoch česť vidieť na vlastné oči. ,,Aj Matúša sme videli v Košiciach, čiže tiež vypadol niekedy teraz,” napísal Dalibor, ktorého informáciu potvrdila i Lenka, tá potetovaného východniara taktiež zazrela v meste.

Postupne sa začali pridávať ďalší a ďalší, ktorí prezradili, že sú mimo hry aj Monika Šuleková, Henrik Szabo, Adam Tomek a Eva Lipovská. Okrem mien bolo spomenuté i to, že sú už doma všetci farmári. Na záver ale treba dodať, že ide len o tvrdenia z ľudu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Funmagazin.sk | Foto: Markíza.sk, Funmagazin.sk