Ich príbeh je ako vystrihnutý z najkrajšej rozprávky o kráľovi a kráľovnej, ktorých lásku pred pár mesiacmi spečatil malý princ. Rytmus, Jasmina Alagič a Sanel sa bezpochyby zaradili medzi najsledovanejšie mladé rodinky v našom šoubiznise. Valentínske vyznanie zamilovaného rapera len potvrdzuje, že v niekdajšej moderátorke šou Superstar skutočne našiel osudovú polovičku.

Pre niekoho trápne klišé, pre iného skvelá príležitosť na vyjadrenie najvrúcnejších pocitov – presne tak by sa dalo opísať vnímanie valentínskeho sviatku zaľúbencov. Na pohľad drsný hudobník Patrik Vrbovský po boku večne vysmiatej balkánky prejavuje aj citlivú stránku osobnosti, a teda sa i vo sviatočný deň vybral cestou láskavej náklonnosti k manželke.

jasmina alagič rytmus sanel

,,Chcel by som sa verejne poďakovať mojej manželke za to, že mi do života priniesla svetlo. Že sa mi pri tebe niekde v hĺbke vo mne prebudilo moje pravé JA, ktoré žije pre teba,” znie úvod nesmierne silného vyznania, akému vzdalo hold takmer 50 tisíc fanúšikov. Rytmus sa zároveň netají tým, že mu jeho vyvolená v mnohom rozšírila obzory.

,,Pocit tej silnej balkánskej rodiny, kde muž ctí ženu a naopak. Kde môžeme prejavovať všetky emócie naplno a nie ich v sebe dusiť. Že s tebou zdieľam každú minútu, ktorú žijem. Že sa môžem učiť od teba, ako vidíš rodinu a vlastne život tvojimi očami, veľmi ma to inšpiruje. Že ťa nezaujíma nejaký Rytmus ale Patrik Vrbovský. Moje srdce horí každý deň, nielen na Valentína, keď si uvedomím, že ťa mám, že sme rodina. Ďakujem Bohu za teba, ľúbim ťa,” šťastný manžel a hrdý otec sa nehanbil prejaviť city na verejnosti, za čo si u obrovského množstva priaznivcov získal úprimný obdiv.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

rytmus insta

Zdroj: Instagram/rytmusking | Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic