Nie všetkým žienkam nadelila príroda dokonalú postavičku, no dopomôcť ku kráse si vie podľa vlastných metód takmer každá. Svoje o tom vie vychýrená celebritná lekárka Alena Pallová, jej úlohou totiž nie je len upravovať populárne dámy z nášho šoubiznisu, ale tiež starať sa o vlastný vzhľad. A keď fanúšikovia uzreli jej nôžky v plnej kráse, ostali v nemom úžase!

40-ročná dermatologička Alena Pallová sa stala vo svete šoubiznisu pojmom. Na estetickej klinike ju navštevujú desiatky slávnych dám, no jej zovňajšok jasne naznačuje, že ani vlastné blaho vôbec nezanedbáva.

alena pallova

Štíhla plavovláska sa rada vyskytuje na čarokrásnych miestach, kde ju slnečné lúče nútia poodhaliť perfektné krivky. Nedávno sa dokonca pochválila prácou na novej kolekcii oblečenia, kedy si sama zapózovala ako modelka. Pri pohľade na Pallovej módnu snímku padol všetkým zrak len na jediné!

,,Tie nohy… Ja odpadnem,” žasla jedna z obdivovateliek. ,,Tak dokonalé nohy som asi ešte nevidela,” nešetrila chválou ďalšia. Vyhľadávaná doktorka sa naozaj pýši dlhými štíhlymi a pevnými nohami, ktoré naviac žiaria pôvabne opáleným odtieňom.

Alena Pallova nohy

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Alenapallova