Blondínku Natáliu Mykytenko poznajú slovenskí diváci vďaka jej účinkovaniu v českej verzii reality šou Svadba na prvý pohľad, ktorú teraz vysiela tunajšia televízia Markíza. Od natáčania experimentálnej zoznamky už prešlo niekoľko mesiacov a atraktívna nevesta medzičasom podstúpila augmentáciu prsníkov, kvôli čomu čelí početnej kritike. 

Chladná kráska s ukrajinskými pôvodom na svojich sociálnych sieťach zverejnila krátke video v spolupráci so známym internetovým e-shopom, kde sa ukázala v niekoľkých outfitoch. Žiaľ, stredobodom pozornosti sa stalo jej poprsie, na ktoré negatívne reagovalo množstvo ľudí.

,,Tie prsia sú strašné. Nehnevaj sa, ale to sa predsa nemôže páčiť ani tebe. Aj keby boli zadarmo” – tento názor sa objavoval v komentároch veľmi často. Publikum Natálky najviac kritizuje, že sú nové štvorky ďaleko od seba. Česká nevesta si početné ohlasy ohľadom plastiky všimla a rozhodla sa ostro zareagovať.

,,Tak a dosť!! Furt tu riešite moje prsia a jak ich mám od seba. Vole, takto majú byť od seba. Tak nep*čujte a držte svoje pusinky! Zbytočne komentujete,” napísala do instastories televízna hviezda.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/mykychick, streamable.com