Čo ste robili so svojím drahým včera večer? A čo ten predchádzajúci alebo dnes ráno? Ak je vašou odpoveďou spánok, pozeranie televízie, čítanie kníh a podobné nezmysly, chceme, aby ste sa okamžite zastavili a zamysleli sa!

Partnerský život vzniká medzi dvoma ľuďmi, ktorí sa navzájom priťahujú fyzicky, psychicky, ale aj životným štýlom. Pamätáte si ešte, ako medzi vami zafungovala chémia a nevedeli ste sa svojho partnera nabažiť ani po týždni preležanom v posteli? Dnes je všetko inak, vy súložíte iba z povinnosti a pocit absolútneho uspokojenia vám zabezpečuje iba každý večer pred spaním prečítanie 10. strán z knihy 50 odtieňov… Ešteže vyšli tri hrubé časti! Pod perinou si pri pomyslení na p. Greya párkrát kliknete na svoju ,,myšku“ a nadržaná zaspíte, kým sa váš partner tvári, že pozerá videá na YouTube. Začítaná, samozrejme, ani netušíte o obdobnej existencií portálu s názvom podobnému YouTube, lebo YOU ako YOU, že? Načo sa po čase rozprávať a vnímať všetko, čo povie partner?

Je to už nejaký ten piatok, kedy ste prestali komunikovať o tom, čo sa vám páči, o predstavách, želaniach, prestali ste sa baviť o intímnostiach. Možno ste stratili chuť, možno sa hanbíte ako 28 % populácie. Avšak, vedeli ste, že až takmer polovica ľudí si želá, aby bol ich partner viac otvorený a dokázal hovoriť o svojich oplzlých chúťkach? Ako dospievame a starneme, tak sa vyvíjajú aj naše vnemy, chute, fantázia. Je preto logické, že to, čo sa vášmu partnerovi páčilo, keď mal 20 rokov, časom nadobudlo iný rozmer. Skúšajte, kým mu stojí, skúšajte, kým vám nesekajú kríže, skúšajte stále nové veci a nezaspávajte s ideológiou, že všetko už bolo povedané a odsúložené. S kým sa máme rozprávať o uspokojení, ak nie s človekom, s ktorým sme vo vzťahu? Úprimne, ruka ani vzdychajúci herec z videa pre dospelých vám toho veľa nepovie, ani neurobí, kdežto váš partner…

Kedysi bežná téma sa stala tabu a ani si neuvedomujete, že v oboch z vás je kúsok zvrhlíka, ktorý potrebuje uspokojiť svoje túžby. Možno on si myslí, že nechcete a pritom šaliete za každým jeho dotykom. Možno si vy myslíte, že už o vás nestojí a práve naopak! Pri každom pohľade na vás sa mu prekrví „hlava“ či máte 50 alebo 80 kíl. Lebo ste jeho a on váš. Prestaňte s predsudkami, začnite intímne žiť!

Posteľ vs. knižnica?

Kedysi ste vchádzali do bytu prilepení na tvár toho druhého, od výťahu sťahovali nohavice, topánky, rozopínali blúzky a pretiahli sa pri prvej nábytkovej prekážke. Alebo priamo na zemi. Prešli roky, z každodennej súlože ste sa k nej dostali päťkrát mesačne a podľa najnovšej štúdie britského inštitútu Natsal klesol aj tento priemerný počet na úbohé tri bez fantázie, predohry a v posteli. Tá sa stala synonymom knižnice, kde vyčerpané spadnete po celom dni a miesto toho, aby ste sa „pomojkali“ s tým svojim, siahnete radšej po knihe, čaji alebo si len zapnete televízor, pri ktorom zaspíte. Obaja. Viete, že až 63 % ľudí uviedlo, že čítanie erotickej literatúry ich reálne navnadí na súlož? Gratulujeme vám, ak patríte medzi 40 %, ktoré ho aj zrealizujú. Nebojte sa hovoriť o svojich pocitoch ani túžbach!

Skúšajte, kým mu stojí, skúšajte, kým vám nesekajú kríže, skúšajte stále nové veci a nezaspávajte s ideológiou, že všetko už bolo povedané a odsúložené.

Hračky nie sú len pre deti!

Viete, čo je to role playing? Určite ste videli mnoho filmov, kde sa pár zahral na niekoho iného ako slúžky, sestričky, kovbojov, veď nie nadarmo sa aj striptérky prezliekajú za policajtky. Je to hriešne a vzrušujúce. Pod vidinou spestrenia intímneho života to robili ešte aj Simpsonovci pred zrakmi miliónov divákov! Až 17 % opýtaných by ho chcelo vyskúšať rovnako ako súlož s hračkami, 10 % gél na rozkoš a potešenie.

Viete, čo sa stane, keď o vzrušujúcom, oplzlom a skvelom styku prestanete iba čítať, ale začnete ho aj realizovať? Skúste sa na chvíľu odtrhnúť od reality a vezmite orgazmus do svojich rúk. Navštívte so svojim partnerom film 50 Shades, inšpirujte sa a potom sa už len oddávajte svojej fantázií, ktorej sa medze nekladú! :P