Bývalá tenistka Dominika Cibulková sa inšpirovala svojím najväčším pokladom a s kamarátom Andrejom Kusalíkom si otvorili butik s oblečením pre najmladších. Množstvo ľudí si však aj bez návštevy rozkošného obchodíku myslí, že veci pre bábätká budú predražené. 

Prominentná mamička sa netají tým, že pohnútky otvoriť si vlastný obchod Baby J vyšli z nedostatku výberu detského tovaru, ktorý by jej ako rodičovi vyhovoval. Nakoľko ale ľudia vnímajú, že si Dominika rada užíva prepych a luxus nemíňa ani jej synčeka Jakubka, obávajú sa vysokých cien.

dominika cibulkova

,,Na Instagram mi píšu komentáre, že sa prídu pozrieť, ale určite si nebudú môcť nič kúpiť. Odkazujem im, nech sa nedajú odradiť krásnym interiérom, zverila sa magazínu Šarm športovkyňa na dôchodku. Tá má síce v ponuke i prémiové kúsky, no podľa jej slov by si mal v butiku vybrať takmer každý.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Je to tu veľmi pekné, dali sme si záležať, ale máme prijateľné ceny. Nehovorím, že je to lacné, ale ani prehnane drahé. Zamerali sme sa na stred, máme bodyčka za tridsať eur. Samozrejme, budeme mať aj veci z kašmíru, čo je veľmi kvalitný materiál, a preto drahší,” na dávku komentárov reaguje podnikateľka. Tú v Baby J môžete i osobne stretnúť, keďže ju práca s detskými vecičkami náramne baví.

domika cibulkova

Zdroj: sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/domicibulkova