Nora Kabrheľová bola svojho času televíznou hviezdou a stala sa tvárou hneď niekoľkých slovenských reality šou. Slovenka známa ako Mojsejka či Šéfka má však aj po dlhej odmlke širokú fanúšikovskú základňu. Čomu za to vďačí? 

Niekdajšia podnikateľka sa preslávila vďaka prostorekosti a úprimnosti, ku ktorej svojho času patrila aj poriadna dávka vulgarizmov.

,,Všetci sa ma pýtajú, že jak je možné, že ma ľudia majú po rokoch radi. Ja len dúfam, že to nie preto, že hreším,“ uviedla teraz pre portál Nový Čas Nora. Čo si na nej fanúšikovia vážia?

,,Tí, ktorí ma majú radi, už ma poznajú natoľko, že vedia aj to, čo si myslím. Nie je tam pretvárka. Nikdy v živote som sa nepretvarovala… Ľudia to jednoducho vycítia, či si falošný, či to hráš,“ vyjadrila sa Kabrheľová. Temperamentná tmavovláska registruje na svoju osobu aj početnú kritiku – tú však berie s nadhľadom.

nora kabrhelova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Sú aj takí, čo ma skutočne nenávidia. To je nakoniec aj vidieť v tých komentároch. Je to smutné. Ja takému človeku, čo ma nezaujíma, tak sa na neho ani nepozriem. A nie, že si ešte vytvorím fake-ový profil, aby som mu ublížila,“ krúti hlavou nad neprajníkmi influecerka, ktorá takéto správanie označila za úbohé.

Zdroj: cas.sk | Foto: TV JOJ, Instagram/nora_kabrhelova