Dara Rolins sa spolu s dcérou Laurou natočila na nevinné video na sociálnu sieť TikTok. Na ich milom tančeku by nebolo nič zlé, keby ho nesprevádzal poburujúci žartík mierený aj na 14-ročnú Lauru. To dohnalo fanúšikov k totálnemu pobúreniu.

Česko-slovenská hudobná ikona to podľa mnohých poriadne prepískla. Dôvodom je video, kde môžeme Daru vidieť pod označením „MI*F“, čím prevažne muži označujú vyspelé mamičky v intímnom kontexte s cieľom pohlavného styku.

Takýto vtip by vôbec nebol zlý, keby sa v nasledujúcich sekundách neobjavila i 14-ročná Laura s rovnakým označením „future mil*“. „Si tak hovorím, či Dara vôbec vie, čo to znamená,“ zarazil sa jeden z fanúšikov, pričom ani desiatky ďalších neskrývajú svoje pobúrenie. „Otras,“, „smutné,“ či „čas si vymazať TikTok,“ ozýva sa v sekcii komentárov.

Na otázku, či dievčatá vedia, čo dané označenie znamená, sa rozhodla zareagovať práve mladá Lola. „Doteraz som si myslela, že to znamená „attractive middle aged woman“ (pozn.red. atraktívna žena v strednom veku),“ uviedla so sarkazmom. Spomínané video nájdete v článku nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com, TikTok | Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi, TikTok