Meno Jasminy Alagič (29) sa stalo ostro sledovaným najmä po tom, čo spolu s partnerom Patrikom “Rytmusom” Vrbovským (42) oficiálne priznali vtedy začínajúci románik. Dnes sa už celebritná dvojica pripravuje na príchod ich prvého syna, čo najnovšie vyvolalo ostrú diskusiu na sociálnej sieti!

Už ho viac neskrýva! Jasmina sa konečne rozhodla pochváliť prvými tehotenskými zmenami, a to rovno pred zrakmi tisícov fanúšikov. Mladá moderátorka ukázala pomaly rastúce bruško, čo však zarazilo určitú skupinku žien hádajúcich sa pod zverejneným záberom.

Jasmina Alagic
Alagič ukázala tehotenské bruško

Podľa mňa si vymýšľaš a vôbec nie si tehotná,“ napísala neznáma žena pod Jasmininu fotku. „Neni tehotná,“ pridávali sa ďalšie, pričom dôvodom ich osočovania malo byť práve to, že sa Alagič nachádza približne v piatom mesiaci tehotenstva, avšak na jej štíhlom tele to takmer vôbec nevidno.

Pomaly rastúce bruško je ale v radostnom očakávaní úplne normálnou záležitosťou a nikde nie je napísané, ako by mala žena v určitých štádiách tehotenstva vyzerať. Po návale neoprávnených obvivení o vymyslenom tehotenstve sa napokon neudržala ani samotná Alagič a jednu zo žien vyvolávajúcich hádku okríkla ráznym: „Omg, už mlč!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Niet sa čomu čudovať, v podobnej situácii by zrejme zareagovala každá budúca mamička a my musíme uznať, že to slovenskej moderátorke s balkánskym pôvodom rozhodne pristane – a to aj s malým, no za to roztomilým bruškom!

Foto: Instagram/Jasmina Alagič, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.