Koncom novembra zasiahol celé Slovensko príbeh učiteľky Lucky, ktorej relácia v Siedmom nebi splnila sen. Napriek tomu, že bývalá učiteľka bojuje s ťažkou diagnózou, prežíva Vianoce plné radosti. 

Lucka kedysi milovala šport a dokonca bola aj učiteľkou telesnej výchovy. Jej vášeň a život ako taký ale v roku 2016 prekazila ťažká choroba – lekári jej diagnostikovali generalizovanú dystonickú poruchu, pri ktorej dochádza k mimovoľnému sťahovaniu svalov spôsobujúcich vôľou neovládané pohyby.

v siedmom nebi

Snom tejto mimoriadne silnej ženy bolo dostať sa aspoň ešte raz v živote na Lomnický štít, avšak nikto z jej blízkych si netrúfal na to, aby jej ho splnil. Ruku k dielu tak nakoniec priložila relácia V siedmom nebi a redaktor Jožko Kubáni, vďaka ktorým Lucka opäť pocítila obrovské šťastie, pričom jej známy Jojkár sľúbil, že to nebol ich posledný výstup.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jožove slová neboli povedané len tak do vetra, Vilo Rozboril totiž na svojom Facebooku publikoval úžasnú správu. „Dnes sa telka rozhodla Siedme nebo nevysielať, tak aspoň krásna info o Lucii, ktorá sa stala hrdinkou Siedmeho neba spred mesiaca a zdolala Lomnický štít napriek silnému zdravotnému znevýhodneniu. Lucia absolvovala spolu s Jožkom Kubánim náročný zimný tatranský výstup a opäť bola skvelá. Lucia, maj krásne Vianoce, želám Ti veľa zdravia a hodne takýchto náročných výstupov. Držím palce ❤️, Vilo,“ napísal dojímavé slová moderátor, z čoho sa mimoriadne tešíme.

V siedmom nebi

Lucka v relácii V siedmom nebi

Zdroj/Foto: Facebook/Vilo Rozboril