Česká speváčka a herečka Lucie Vondráčková (36) žije so svojím manželom, hokejistom Tomášom Plekanecom (34), už takmer päť rokov v Kanade. Spoločne majú dvoch synov Matyáša (4) a Adama (1), no obľúbená tvár českého šoubiznisu určite nechce ostať len žienkou domácou. Lucie sa rozhodla presadiť ako herečka aj za veľkou mlákou!

Lucie Vondráčková dostala lukratívnu pracovnú ponuku, ktorá môže navždy zmeniť jej život. Po piatich rokoch v zahraničí získala hlavnú úlohu v romantickej komédií s názvom ,,The Perfect Kiss“ (Perfektný bozk)! Česká speváčka, samozrejme, hlavnú rolu prijala, a tak sa môžeme tešiť na komédiu, ktorá bude vysielaná na Vianoce so známou hlavnou hrdinkou, ktorá kedysi spievala o neposlušných džínsoch.

Lucie sa pre portál Aha! vyjadrila, že pracuje so skvelým tímom a celé natáčanie si pochvaľovala. Vo filme hrá mladú ženu Tanyu, ktorá je aj vo svojich tridsiatich rokoch stále slobodná. Po tom, čo naletí svadobnému podvodníkovi a príde o všetky úspory, je prinútená presťahovať sa do bytu, v ktorom bude mať žiarlivú spolubývajúcu. Keďže sa snaží vyhnúť prehnanej opatere svojich rodičov, Tanya si vymyslí, že má manžela a dieťa. Nuž, vyzerá to tak, že Lucie sa nakoniec presadí v Kanade ako herečka! Držíme jej palce a tešíme sa na film!

Zdroj: ahaonline.cz | Foto: Facebook