Niekdajšia farmárska hviezda Lucia Mokráňová si už viac ako rok vychutnáva všetky radosti i starosti na materskej dovolenke. Uplynulé dni sa ale v jej rodinke nesú v znamení trápenia a bolesti, keďže jej najcennejší poklad skončil v nemocnici.

Postrach všetkých rodičov – presne takto opisuje známa fitness trénerka hospitalizáciu s dcérkou v Univerzitnej nemocnici v Martine, kde sa doktori usilujú čo najskôr vyliečiť len ročnú Talinku. Celebritná mamina situáciu, samozrejme, znáša veľmi ťažko.

lucia mokranova tali

Lucia má za sebou niekoľko prebdených nocí, bojujúc s pocitmi, akých sa desí asi každá milujúca matka. ,,Najhoršia nočná mora pre rodičov, keď vidí svoje dieťa choré. Už pár dní nespím a moje srdce puká od šialeného strachu a bolesti. Všetko by som najradšej zobrala na seba. Kľudne aj dvakrát viac… Ale Talinka sa cíti každý deň lepšie a lepšie, zvláda to skvele. Modlím sa každý deň,“ užialená plavovláska nestráca nádej.

Mokráňová sa snaží pri svojom dievčatku stáť a byť mu oporou, čo dokazuje aj emotívna snímka priamo z nemocničného zariadenia. Držiac malú Tali v náručí zároveň ďakuje fanúšikom za povzbudzujúce správy, aké sa bezpochyby stávajú v tomto náročnom období tým najpríjemnejším pohladením na duši. Prajeme skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

lucia mokranova dcéra

Zdroj|Foto: Instagram/Luciamokranova