Rebelka Lucia z markizáckej šou Svadba na prvý pohľad rieši momentálne poriadne nepríjemnú vzťahovú situáciu. Ešte pred pár mesiacmi sa v náručí snúbenca Mareka dušovala, že našla pravú lásku, avšak krátko nato prišiel zlom. Mladík sa nachádza vo väzbe a jeho rodina o brunetke šíri nelichotivé zvesti – Lucia sa vytočila natoľko, že svojmu EX zanechala zopár ostrých odkazov.

Lucia roztočila pred pár týždňami nekonečný kolotoč ohováračiek, keď priznala domáce násilie, ktorého obeťou sa mala stať počas poslednej známosti. S mladým mužom to vtedy vyzeralo až natoľko vážne, že sa dvojica pochválila snubným prstienkom na ruke.

Lásku preťal policajný zásah, po ktorom Marek skončil za mrežami kvôli obvineniam z drogovej činnosti. A kým on si odpykáva trest, jeho niekdajšia polovička tvrdí, že ju mal doma týrať. Voči týmto klebetám sa rázne ohradila mama dotknutého chlapíka, pričom na nádejnej neveste nenechala v rozhovore pre Nový Čas ani nitku suchú.

Lucia sa údajne na jej syna iba nacicala a keď už z neho nedokázala nič vyťažiť, zbalila sa a ušla. Podobné výčitky primäli modelku bodypaintingu k tomu, aby začala zvažovať trestné oznámenie za poškodzovanie dobrého mena. Bývalého snúbenca označuje za chorého psychopata a dnes ľutuje, že sa s ním vôbec niekedy dávala dohromady.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Lusyna.bejbina | Foto: Instagram/Lusyna.bejbina, Streamable.com