Česká Zámena manželiek s Luciou z Kladna, ktorú nedávno odvysielali televízie Nova a Markíza, sa zrejme zapíše do histórie. Postarala sa o to práve 8-násobná mamička, majúca aktuálne za sebou veľkú životnú udalosť.

Lucie sa do kontroverznej reality šou prihlásila s dnes už exmanželom Standom, s ktorým vychovávali štyri deti. Ako sme sa však po odvysielaní ich zámeny dozvedeli, tri týždne po skončení natáčania, a teda pred rokom, sa mamička, majúca v skutočnosti detí až osem, dala dokopy so svojím spolužiakom.

S novým partnerom Michalom nenechala žena činu nič na náhodu. Nehľadiac na jeho väzenskú minulosť, s ktorou sa spája vražda človeka na diskotéke, sa s ním po pár mesačnom vzťahu zasnúbila, pričom pred pár dňami zaľúbencom stihli zazvoniť už aj svadobné zvony.

Portál Extra.cz priniesol na svojich stránkach fotografie zo slávnosti, ktorá vzhľadom na pandémiu prebehla v úzkom kruhu. To však neveste nebránilo v tom, aby sa vystrojila do dlhých bielych šiat, ozdobených fialovými doplnkami, a na hlavu si dala závoj. V elegancii nezaostával ani ženích či hostia. Novomanželom srdečne grautulujeme!

Zábery zo svadby Lucie a Michala si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook/Michal Luci N., Michal N.