Po odvysielaní českej Zámeny manželiek s mamičkou Luciou ostali všetci diváci šokovaní. Na sociálnych sieťach sa následne mladá brunetka stala terčom kritiky, pričom k nepochopiteľnému správaniu v šou voči vymenenému manželovi či výchove detí sa postupne pridružovali aj ďalšie zarážajúce skutočnosti z jej života. Jednou z nich bolo zistenie, že Lucia namiesto štyroch detí, ktoré boli súčasťou programu, má ratolestí osem. O jednej z nich teraz prehovorila.

Lucie aktuálne prežíva šťastné chvíle po boku nového manžela Michala, ktorému povedala áno iba pred mesiacom. O mužovi je známe, že v roku 2008 pod vplyvom drog zabil na diskotéke človeka, avšak Češke jeho temná minulosť neprekáža.

35-ročnú mamičku očividne priťahujú jedinci so sklonmi ku agresivite. Aj jej bývalý priateľ sa totiž v minulosti vyznamenal ako surovec, o čom Lucie otvorene porozprávala portálu Extra.cz.

„Bola som preč, keď som prišla domov, dcéra bola samá modrina. Petr sa potom priznal, že nemohol dievčatko utíšiť, tak ju zbil,” šokovala hviezda Zámeny manželiek, vyvracajúc obvinenia ľudí z toho, že týra svoje deti. Násilníkom v jej rodine bol práve expriateľ Petr, s ktorým žila v minulosti. ,,Petr odchádzal do práce o piatej a vracal sa neskoro večer. Do toho pil a bral drogy,” uviedla Lucia. Pre týranie jej postihnutej dcéry sa tak dostala do problémov so sociálkou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dostala som dva mesiace na to odsťahovať sa od Petra a nájsť si byt, aby mi nevzali deti. To bolo, bohužiaľ, nad moje sily,” Lucie povedala úprimne, čím zjavne prezradila jeden z dôvodov, prečo nežije so svojimi štyrmi deťmi z predchádzajúceho vzťahu.

Zdroj: Extra.cz | Foto: YouTube, Facebook/Michal Luci N., Michal N.