Televízia Markíza vo februári odvysielala jeden z najkontroverznejších dielov reality šou Zámena manželiek z produkcie susednej Českej republiky. Divákov šokovala Lucie, ktorá si len tri týždne po návrate k rodine našla nového partnera. Ten si za vraždu odsedel vo väzení 12 rokov. Škandalózny párik však teraz ide od seba. Prečo? 

Češka sa po účinkovaní v obľúbenej realityšou s Petrom rozviedla a začala randiť s Michalom, ktorý v roku 2008 usmrtil človeka, keď bol pod vplyvom alkoholu a marihuany. Avšak ani takáto temná minulosť nestála veľkej láske v ceste a Lucie si s bývalým spolužiakom povedala áno.

Nuž, len pár mesiacov od obradu dvojica na svojom spoločnom facebookovom profile oznámila, že je ich vzťahu koniec. ,,Ahoj, priatelia! Dnešným dňom 23. 5. 2021 som spísal žiadosť o rozvod s mojou ženou menom pani Rahová, aj keď ju stále šialene milujem, som nútený sa s ňou rozviesť,“ objavilo sa na ich sociálnych sieťach, pričom sa dá predpokladať, že autorom statusu je Michal. 

Neskôr bol cez ten istý účet pridaný ešte jeden príspevok k tejto téme, v ktorom údajne 8-násobná mamička tvrdila presný opak. ,,Ospravedlňujem sa, ale, bohužiaľ, zajtra žiadam o rozvod ja s Michalom. Proste nebudem s ním. K*rví sa a podobne,“ šokuje ukončením vzťahu Lucie, ktorá len pred mesiacom v českých médiách nového manžela vychvaľovala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Michal Lucie Navratilovi, TV Markíza