Začiatkom minulého roka TV Markíza odvysielala jeden z najkontroverznejších dielov českej Zámeny manželiek, kde „hlavnú rolu“ zohrala psychicky labilná Lucie – tá sa v závere postarala o poriadnu šou. 8-násobná mamička na seba pútala pozornosť aj naďalej, keď sa rozhodla len 3 týždne od konca natáčania reality šou opustiť partnera, a vydala sa za vraha

Žena, ktorej 4 deti sú údajne v pestúnskej starostlivosti, sa pred oltár s bývalým trestancom postavila v marci 2021, pričom už v máji na sociálnych sieťach avizovala, že život s Michalom sa jej nepozdáva. Trápila ju totiž jeho nevera. Avšak aj navzdory tomu nakoniec nebolo o páriku viac ako pol roka počuť.

Teraz sa portálu Extra.cz podarilo zachytiť stream Lucie a Michala na videoplatforme TikTok, kde sa mali ľudia do niekdajšej účastníčky Zámeny navážať. ,,Nie, som s ňou už iba kamarát, ale Lucku nenechám urážať,“ uviedol ešte stále manžel známej Češky, ktorý prezradil, že oficiálny rozvod sa zatiaľ nekonal. Šokujúcejšie ale bolo to, že sa počas vysielania ukázala aj toľkokrát spomínaná žena, ktorá mala monokel. 

Nechce ju nechať ísť?

Sociálne siete Michala sa začali plniť žiadosťami o Luciin návrat. ,,Ja ťa hrozne strašne moc milujem. Chcem ťa späť,“ objavilo sa na TikToku. Čo je za rozpadom vzťahu škandalóznej dvojice, nevedno. No všetko nasvedčuje tomu, že práve niekdajší trestanec túži po tom, aby boli s Luckou opäť spolu.

>>>FOTO LUCIE S MONOKLOM NÁJDETE TU<<<

Zdroj: extra.cz | Foto:  Facebook/Michal Luci N., Michal N., TV Nova