Obľúbená česká ikona Lucka Vondráčková má za sebou zrejme najťažší rok života. Po nekonečných ťahaniciach s bývalým manželom Tomášom Plekancom im mal údajne kanadský súd pred pár dňami konečne odklepnúť rozvod. Napriek náročným skúsenostiam ale plavovláska v poslednej dobe celá žiari a dokonca sa môže pochváliť nádhernou novinkou.

Je jasné, že dlhotrvajúce rozvodové konanie, tehotná milenka či urputný boj o majetok i maloleté deti by asi každej žene pridali niekoľko vrások naviac. Známa speváčka ale zničujúce zážitky zvláda s nevídanou gráciou a na prekvapenie mnohých sa znovu aktívne venuje pracovným povinnostiam v rodnej zemi.

lucie vondráčková

Lucie sa nedávno podieľala na zrode novej skladby s názvom Stanice svět, ktorá vznikla za spolupráce so spevákom Radimom Flenderom. Na veľké prianie množstva fanúšikov sa dvojica odhodlala k natočeniu nádherného videoklipu, kde sa zúčastnilo viacero známych tvárí z nášho šoubiznisu. Kráska tak po nepríjemnostiach konečne zažíva skvelé udalosti, keďže vypustenie vydarenej novinky ju môže znovu vyniesť na vrchol českej hudobnej scény.

Lucka ohuruje skvelým výzorom

Krehká blondínka sa na krst klipu neváhala hodiť do gala a krásne upraviť, vďaka čomu sa stala skvelou ozdobou večera – dostavila sa v žiarivých priliehavých šatách, do ktorých nepotrebovala ani podprsenku. Spoločnosť jej robili spomínaný hudobník Radim a modelka Andrea Verešová, tá sa stala krstnou mamou zaujímavého a emotívneho diela.

Speváčka je teda jasným dôkazom toho, že ani strata partnera nemusí pre ženu s malými deťmi znamenať úplný koniec užívania si radostí života.

lucie vondrackova andrea verešová

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucie Vondráčková a Radim Flender – Stanice Svět

Zdroj: aplausin.cz | Foto: Instagram/radimflender, balkins_official, Facebook/Radim Flender, Lucie Vondráčková, YouTube