Tento týždeň televízia Markíza odvysielala jednu z najkontroverznejších častí reality šou Zámena manželiek, v ktorej najväčšiu pozornosť na seba strhávala psychicky labilná Češka Lucie. Tá už rok s vtedajším manželom Standom nežije.

Ako po odvysielaní českej Výměny manželek vyšlo na povrch, Lucie sa tri týždne po natáčaní relácie stretla s bývalým spolužiakom Michalom, s ktorým sa dali dokopy. Zo Standu je tak rok exmanžel, pričom v súčasnosti sa 35-ročná mamička opäť chystá na vydaj, nakoľko sa už s novým partnerom stihli zasnúbiť.

O Luciinom budúcom manželovi je však známe, že bol odsúdený na 12 rokov – v roku 2008 pod vplyvom drog zabil na diskotéke človeka. Po tomto zistení, ku ktorému sa pridala ešte aj informácia, že žena z Kladna údajne nemá deti štyri, ale osem, sa ľudia na sociálnych sieťach do dvojice poriadne obuli.

,,Do toho vám nič nie je. Aj keby som si vzala za chlapa za dvanásť vrážd, tak vám do toho nič nie je. Starajte sa o seba a vašu rodinu a nestarajte sa o druhých, spravíte lepšie,” reagovala v komentároch na Facebooku televízna hviezda, ktorá sa podľa slov jej snúbenca pre kritiku nervovo zrútila a dokonca chcela spáchať samovraždu.

To všetko sa podarilo zachytiť portálu Expres.cz, ktorý na svojich stránkach priniesol aj zaujímavé zábery z profilov zaľúbencov. Na Luciiných snímkach sa nedá nevšimnúť, že počas roka podstúpila zmenu imidž, kedy si odfarbila hnedé vlasy na blond.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Expres.cz | Foto: Facebook/Michal Luci N., Michal N.