20-násobná česká zlatá slávica Lucie Bílá je jednoducho uragán, ktorý zrejme nikto nikdy neskrotí. Energie má na rozdávanie, preto nikoho neprekvapuje, keď sa po jej boku z ničoho nič objaví o desiatky rokov mladší partner, no držať s ňou krok zrejme nie je vôbec jednoduché! A tak sa jej krátko pred tohtoročným vyhlásením ankety Český slavík rozpadol aj vzťah s 34-ročným Radkom Filipim.

Ako však sama tvrdí, lásky má na rozdávanie, preto veľmi rada podporí každého, kto jej pomoc potrebuje, o to viac, keď sa jedná o člena rodiny! “Dostala som výnimočnú príležitosť. Zorganizovať tajnú svadbu! Vedela som o nej iba ja a môj bratranec Ľuboš. Ešte ráno nevesta netušila, že večer už bude pani Zaňáková. Obrad bol u mňa doma a oslava na našej Formanke. Bola to rozprávková svadba,” pochválila sa speváčka na svojej sociálnej sieti.

Lucie Bílá tajná svadba

Lucka je na poli populárnej hudby už dávno považovaná za skutočnú legendu, a hoci sa jej v osobnom živote príliš nedarí, v tom profesijnom stúpa stále vyššie a vyššie. Aj to je daň za popularitu, s ktorou je však spevácka diva už dávno zmierená. A tak môže v pokoji leštiť miesto v poličke na ďalšie sláviky.

Svadobná fotografia

svadobné fotografie Lucie Bílá rozchod s milencom

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford