Spevácka hviezda Lucie Bílá (51) je úspešná speváčka, ktorá nikdy nemala núdzu o prácu ani mužov. Hoci sa zdalo, že tentokrát našla toho pravého, aj vzťah s Radkom Filipim (33) je dnes už len minulosťou a toto je dôvod!

Lucie Bílá je opäť sama! Aj keď jej v minulosti stroskotalo viacero vzťahov a rozhodla sa, že sa už o ďalší pokúšať nebude, do cesty jej znova vošla láska. V januári sa potvrdilo, že zlatá Slávica sa zamilovala do o 18 rokov mladšieho fitnesstrénera Radka, ktorý jej začal robiť akéhosi ochrancu a road managera.

Dnes však Lucka potvrdila, že romantický vzťah, počas ktorého dostala od priateľa aj prstienok, je pasé a dvojica sa rozišla. Speváčka vysvetlila svoje dôvody, ktoré sa zjavne z veľkej časti mali týkať najmä pracovnej vyťaženosti: „Teraz už s kľudným svedomím môžem zmeniť svoj status na nezadaná. Milujem svoju prácu niekedy až tak veľmi, že vyhrá nad partnerstvom. Musela som si vybrať, pretože Radek Filipi je človek, na ktorého sa môžem spoľahnúť. Stará sa o mňa, mám ho rada. Zostáva ďalej členom môjho pracovného tímu,“ prezradila Lucie nečakanú správu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook