Dlhoročná hudobná stálica Lucka Bíla nepatrí medzi ženy, ktoré by si priazeň publika získavali provokatívnym správaním či pikantnými snímkami. Napriek tomu, že tmavovláska má už pár rokov po 50-tke, môže sa pýšiť výnimočne štíhlou postavičkou, ktorú sa po prvýkrát rozhodla verejne odhaliť len v plavkách.

Slávna česká slávica momentálne prežíva veľmi vydarené obdobie, kedy sa okrem úžasnej kariéry teší aj z láskyplného vzťahu s mladším priateľom Radkom Filipim. Hoci dvojicu delí nemalý vekový rozdiel, pri pohľade na zaľúbencov by ste to ani nepovedali.

lucie bila priatel

Lucie totiž po boku bývalého fitness trénera viditeľne omladla a zároveň pilne maká na dokonalej postavičke. Talentovaná brunetka nedávno dokonca urobila obrovskú výnimku, keď fanúšikom počas dovolenky v Chorvátsku zapózovala len v odvážnych čipkovaných plavkách.

,,Týmto porušujem svoju zásadu, že v plavkách nikdy a nikam,” speváčka okomentovala záber, z ktorého možno padnete na zadok. 53-ročná hviezda sa totiž pýši nielen neskutočne štíhlymi krivkami, ale i vymakaným a pevným telom, akým by pokojne mohla konkurovať omnoho mladším ročníkom.

Fotku Lucie Bílej v plavkách nájdete —TU—

lucie bila

Zdroj|Foto: Instagram/Luciebila