Česká muzikálová speváčka a herečka Lucie Bílá stvárnila ohnivú Carmen na divadelných doskách nespočetne veľakrát. Už je tomu 13 rokov, čo obecenstvo v tejto role ohúrila po prvý raz. S postavou sa tak za ten čas aj istým spôsobom spojila. Teraz je koniec!

Viac ako tucet rokov sa Lucka stávala cirkusovou hviezdou, pre ktorú znamenala láska celý svet. A talentovaná česká diva to má vo svojom živote rovnako.

,,Keď som pred 13 rokmi prvýkrát hrala Carmen, bola som nešťastná ako šafářův dvoreček. Bol som sama, bez lásky a so strachom, čo bude ďalej. Keby som len vedela, čo viem teraz,” otvára sa fanúšikom na sociálnych sieťach niekdajšia porotkyňa šou Česko Slovensko má talent. 

,,Včera som hrala na derniére naposledy a to zamilovaná, milovaná a šťastná. Svojho partnera som spoznala pred 6-timi rokmi na obnovenej premiére tohto úžasného muzikálu, a tak by som chcela z celého srdca poďakovať svojej drahej Carmen za lásku, ktorú mi priviedla do života,” spomína na staré časy spevácka legenda, ktorá teraz dáva obľúbenej postave zbohom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,A tebe, Ráďo, ďakujem za to, že si, pretože tak ako Carmen ani ja bez lásky žiť nemôžem,” odkazuje na záver dlhoročnému partnerovi Radekovi Filipimu temperamentná kráska.

Foto/Zdroj: Instagram/luciebila