Lucie Bíla si v týchto dňoch plnými dúškami užíva letné prázdniny, ktoré trávi spolu s priateľom Radkom Filipom v Chorvátsku. O momenty plné radosti sa delí i s fanúšikmi na Instagrame, kde okrem záberov z Jadranu ukázala aj svoju perfektnú figúru.

Láska kvitne v každom veku a aj zrelšie ženy sa vedia zamilovať i potom, ako prežijú niekoľko životných sklamaní. Chodiacim dôkazom je česká speváčka Lucie Bíla, ktorá po boku svojho o 17 rokov mladšieho partnera Radka Filipa priam žiari!

Podľa posledných Luckiných príspevkov na sociálnych sieťach to vyzerá tak, že má šťastia a spokojnosti na rozdávanie, priam by mohla konkurovať aj najzamilovanejšej slovenskej dovjici – Rytmusovi a Jasmine Alagič. Okrem toho ale vyzerá stále lepšie a lepšie, 52 rokov nebadať ani na jej tvári a už tobôž nie na postave. Speváčka si preto môže dovoliť odhaľovať sa, koľko sa jej zaráči. Ruku na srdce, nechceli by ste takto vyzerať v Luciinom veku? :)

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)