Hoci sa tak ako každý iný človek snažila koronavírusu vyhnúť, predsa len na ňu toľko obávané ochorenie sadlo. Covid-19 nerozlišuje medzi slávnymi a “neslávnymi” – jednou z jeho “koristí” sa stala aj populárna speváčka Lucie Bílá. Česká stálica sa momentálne nachádza v domácej izolácii, odkiaľ fanúšikom natočila úprimný odkaz.

Od momentu, kedy Lucka Bílá oznámila svetu, že bojuje s diagnózou Covid-19, ubehlo len pár dní. Viacnásobná slávica sa zotavuje v domácej liečbe, všetky plánované akcie a koncerty musela preto nateraz zrušiť.

lucie bila koncert

Napriek tomu, že úspešná hudobníčka má po 50-tke, zdravotné ťažkosti veľmi dobre zvláda. Širokú verejnosť dokonca prekvapila videom, v ktorom sa o Covide vyjadruje obzvlášť nekonvenčným spôsobom.

,,Je to len blbá chrípka, ktorá prejde. Treba si na to proste iba zvyknúť,” opisuje tmavovláska, ktorá navonok žiadne vážne príznaky neprejavuje. Bílá sa ukázala perfektne upravená, nalíčená, počas nahrávky ani jediný raz nezakašľala a priebeh choroby prirovnáva k bežnej sezónnej chrípke. Prajeme skoré uzdravenie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Facebook/Lucie Bílá | Foto: Facebook/Lucie Bílá, streamable.com