Spevácka diva Lucie Bílá (51) priam horí láskou k svojmu mladšiemu partnerovi, ktorý má 34 rokov. Lucke musíme uznať, že Radek je doslova poriadny kus chlapa, a preto sa niet čomu čudovať, keď tmavovláska neudržala svoje city a doslova ich vykričala priamo na kamery.

Česká speváčka Lucie Bílá bola hosťom v televíznej šou „Super Karaoke“, kde Sväťo Malachovský vozí v aute známe osobnosti, a popritom im dáva rôzne otázky na telo. Lucka počas šou ukázala, že je nielen hudobne nadaná, ale má aj veľký cit pre ručné práce. Čo však prišlo potom, keď Sväťo načal tému jej novej lásky, vás poriadne prekvapí. Počas toho, ako spievali, zavolala Bílá svojmu drahému a venovala mu pieseň.

Lucie bílá

„Miláčik, to je pre teba.“ Fitness tréner sa najprv smial a následne dojatý dodal: „To je krásne. To je tá naša, však?“ Následne ale Lucka upozornila, že je na natáčaní. „Sme na kamere, tak si dávaj pozor, čo hovoríš,“ dodala so smiechom temperamentná speváčka, ktorá rozhovor ukončila slovami, „Miláčik budem končiť, milujem ťa.“ Tu nejednému divákovi takmer zabehlo, pretože od ostrieľanej tmavovlasej rockerky by takéto vyznanie veru nikto nečakal. Ona však v rozhovore sama priznala, že prežíva nádherné obdobie, a aj keď chcela byť opatrná, nedalo sa tomu ubrániť.

lucie bílá lucie bílá

Konkrétna časť televíznej šou aj s otázkami na telo pre Lucku Bílú >>>TU<<<

Foto: Facebook, Instagram | Zdroj: Joj.sk