Len nedávno sa akoby vrece roztrhlo s negatívnymi ohlasmi na prácu populárnej slovenskej vizážistky Lucie Sládečkovej alias Lucid. Na známom svadobnom diskusnom fóre sa do umelkyne obuli „obyčajné ženy“, ktoré mali nespočetné výhrady k tomu, ako sa Lucid správa ku svojim klientkám. Nasrdená vizážistka teraz vracia úder všetkým „hejterkám“ a servítku si pred ústa rozhodne neberie!

Zo slovenskej vizážistky Lucie Sládečkovej sa stala celebrita potom, ako účinkovala v televíznej show Nákupné maniačky. Behom krátkej chvíle vedela vyčarovať zo škaredého káčatka ozaj nádhernú ženu, čo istotne zaimponovalo mnohým budúcim nevestám. Niet divu, že o jej zručnosti s make-upom sa začali vo veľkom zaujímať ženy z celého Slovenska.

Spokojnosť s vizážou od Lucid ale nečakane vystriedali nenávistné komentáre, ktoré sa objavili na diskusnom fóre venovanom ženám, ktoré plánujú svadbu. Nespokojné klientky sa vo veľkom začali sťažovať na prístup zo strany vizážistky, aroganciu, meškanie či prehnané ceny. Našli sa aj také, ktorým sa údajne vtedy tehotná Lucid zverila, že čaká bábätko, no deti neznáša!

Reakcia nahnevanej vizážistky na seba nenechala dlho čakať. Nečudo, že po spleti negatívnych komentárov, ktoré sa netýkali len jej práce, ale zachádzali aj do jej súkromného života, sa novopečená mamička rozhodla rázne odpovedať na všetky nenávistné komentáre.

„Dobre mile damy, zapojim sa teda do vasej diskusie…,“ píše na diskusnom fóre užívateľ s prezývkou lucidstylevizazistka. „Typ spravy ahoj, aky makeup pouzivas.. aky mas ruz a cim sa ceses….na taketo spravy neodpovedam vzdy, pretoze nie som google a taktiez som si hladala kozmeticke vychytavky sama, ja nie som povinna prezradit vsetko, popripade sa venovat takejto komunikacii…,“ reaguje vizážistka na margo nespokojnosti klientiek s jej komunikáciou s nimi.

lucid mojasvadba

„Pokial klientka je slusna a komunikuje v ramci povazovanych slusnych noriem, som slusna aj ja,“ tvrdí Lucid. „Nenecham sa ponizovat klientkami a nebudem na silu mila!“ vysvetľuje ďalej vizážistka na adresu obvinení o jej arogantnom správaní.

Lucid mojasvadba

„Nemate pravo ma sudit! Sudit nas môze iba vyssia sila! Verejne ohovaranie je dôsledok Vasho zivota a vychovy! Zakernosti a neprajnosti!“ píše rozhorčená vizážistka. Taktiež sa sťažuje na zákazníčky, ktoré meškajú a nedodržiavajú dohodnuté termíny. Tvrdí, že pokiaľ jej klientka príde neskoro, logicky sa jej posúva celý harmonogram dňa a odnesú si to teda aj ďalšie zákazníčky.

lucid mojasvadba

Lucid bol od klientiek vyčítaný aj jej vraj prehnaný cenník, ktorý mnohé odradil od toho, aby si ju na svadbu alebo inú príležitosť objednali, no Sládečková sa obhajuje: „Ja nepracujem s kozmetikou, ktora sa pohybuje v cenovych relaciach do 20 eur, pouzivam kvaliltne znacky, ktore si objednavam zo zahranicia a tym je moje licenie drahsie…za kvalitu sa plati!!!!!!“

lucid mojasvadba

Kolotoč ohovárania, v ktorom figuruje jej meno, milovaná práca, dokonca aj rodina rozčúlil Lucid natoľko, že celý siahodlhý komentár zakončuje snáď až filozofickým klišé: „Prajem Vám len to, čo prajete Vy mne…“ Koniec koncov, jej tento typ negativity, ktorá sa mnohokrát vyskytne v živote verejne známych ľudí, ako čerstvej mamičke určite neprospieva.

lucid mojasvadba

Zdroj: mojasvadba.sk | Foto: instagram