Už viac ako mesiac trávi slovenská vizážistka Lucia Sládečková, ktorú všetci fanúšikovia poznajú pod prezývkou Lucid, v ďalekom Thajsku. Lúče slnka ju tak denno-denne vyzliekajú do plaviek, vďaka čomu sa môžu nielen okoloidúci, ale aj Luckini sledovatelia na sociálnych sieťach kochať jej super figúrou.

Lucid si ešte začiatkom decembra zbalila kufre a spolu s dcérkou Lydkou a maminou Lýdiou odleteli na turistami vyhľadávaný ostrov Ko Samui. Domov ju to zatiaľ vôbec neláka. ,,Mal to byť únik pred situáciou. Opäť štúdio zatvorené, síce otvoriť ho môžem, ale kto príde, keď nie sú akcie?“ make-up artistka si v exotickom raji kladie množstvo otázok, pri ktorých rozmýšľa nad svojou budúcnosoťou na Slovensku.

Temné myšlienky ale striedajú úžasné chvíle strávené po boku milovaných dievčat – vychutnávanie si nádherného prostredia, konzumácia skvelého jedla či šantenie pri vode v plavkách. Práve na záberoch, na ktorých Lucid pózuje iba v bikinách, je vidieť, akou vymakanou postavičkou disponuje. Pozrite sa na jej ploché bruško s rysujúcimi sa tehličkami a guľatý zadoček!

Postavičku Lucid si môžete vyobzerať — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/lucidstyle_official