Rodáčka z Martina žije už dlhodobo v Senci, kde vychováva svoju dcérku Lýdiu. Lucia Sládečková sa však nepovažuje za lokál patriotku, a tak si s nadšením vytvorila domov aj v ďalekom Thajsku. Ako to u nej vyzerá?

Známa vizážistka v minulosti priznala, že nie je žena zakotvená srdcom na Slovensku a vždy je rada, keď má príležitosť vycestovať do zahraničia. Zo všetkých krajín Luciu Sládečkovú najviac očarilo Thajsko, kde sa rozhodla založiť si druhý domov.

Šikovná podnikateľka trávila v exotickej krajine aj minuloročné Vianoce a Silvestra, pričom sa zdá, že tomu nebude inak ani tentoraz. Lucid vlastní luxusnú vilu s plochou 400 metrov štvorcových na ostrove Koh Samui. Teraz spravila menšiu prehliadku i fanúšikom na Instagrame, kde ukázala parádne veľkú kuchyňu spojenú s rovnako priestrannou obývačkou. V exteriéri, samozrejme, nechýba bazén.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Krásna influencerka sa tiež podelila o úžasnú atmosféru, ktorú ponúka jej hniezdočko v Ázii. ,,Dnes ráno sme videli aj opicu. Každý deň čakáme, čo uvidíme… Pri popíjaní kávičky s maminou si užívame najkrajší výhľad do pralesa.“

Vila Lucie Lucid Sládečkovej

Zdroj/Foto: Instagram/lucidstyle_official