Lucia Sládečková si svojím talentom v oblasti vizážistiky získala tisíce fanúšikov, ktorí s obdivom sledujú jej úžasnú prácu i súkromný život. Najnovšie však blondínka prekvapila videom s nádherným posolstvom.

Najznámejšia slovenská vizážistka Lucid sa nestará len o krásu celebritných žien, ale i bežných smrteľníčok. Okrem toho, že sa ich prostredníctvom kurzov, organizovaných po celom Slovensku, snaží naučiť tie správne ťahy so šminkami, častokrát si neznáme klientky posadí aj do svojho kresla.

Jednou z posledných “dám na holenie” sa stala Zuzana, ktorá trpí univerzálnou alopéciou, čo je ochorenie spôsobujúce stratu ochlpenia a vlasov. ,,Je to jedna úžasná a krásna ženská! Veľmi ma potešila jej návšteva u mňa, “ Lucka nešetrila slovami chvály na Zuzkinu adresu.

Lucid

Pri úžasnej premene mladej sympaťáčky, z ktorej Lucid vyčarovala doslova bohyňu, stojí zároveń veľmi silný odkaz. ,,Ruža bude vždy ružou, aj keď všetky lupienky opadajú a ani vietor ju nezlomí,” znejú Zuzkine slová venované všetkým ženám, ktoré v súvislosti s jej zdravotným problémom naháňajú doslova zimomriavky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

Prisla mi sprava na funpage Lucid Style s napadom o licenie na kameru. Zuzka to sama nazvala “power of makeup” . Dakujem, ze mame uzasne zeny ktore vysielaju energiu a podporia tie dalsie. Zuzka ma univerzalnu alopeciu, co znamena strata ochlpenia a vlasov. Je to jedna uzasna a krasna zenska!!! Velmi ma potesila jej navsteva u mna a pomahal mi s tym moj kamarat @monsinor_had ktory video tocil a strihal. Ludia, jednoducho ma bavite!!! Bavi ma byt s Vami a bavi ma robit co milujem.. . Pozrite si nase video, obsahom je odkaz pre zeny od Zuzky @zuzana_k_krajciova : “Ruza bude vzdy ruzou aj ked vsetky lupienky opadaju a ani vietor ju nezlomi..” . Majte krasnu nedelu 💗 . #alopecia #alopeciauniversalis #makeupbylucid #makeup #wig #alopecia #powerofmakeup #magic #makeupartist #tutorial #thankful . 👉🏻 Vo videu som pouzila uzasnu kulmu od @hottoolspro_czsk 🖤 dakujem @zuzana_bartosova.cz_sk za prodokuty ktore Vam pomalinyk budem zdielat!

A post shared by Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official) on

 

Zdroj/Foto: Instagram/makeupbylucid