Stať sa aspoň na chvíľu krásnou princeznou Elsou z obľúbenej animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo je snom snáď každého malého dievčatka. Dcérke vizážistky Lucie Sládečkovej sa to vďaka jej šikovnej mamine podarilo!

Mesto Senec v piatok 17. júna zaplavili po dvojročnej pauze nádherné masky, v ktorých zažiarili deti i dospelí. Nakoľko pri Slnečných jazerách žije aj známa make-up artistka Lucid, spolu so svojou dcérkou Lydkou si karneval nemohli nechať ujsť.

lucid

,,Niesla som ju spiacu z auta… položila na pohovku a v rýchlosoti ju polospiacu pripravila na karneval. Stihli sme aspoň toto a leteli podporiť krásnu akciu,“ napísala Lucka k videu, na ktorom jej fanúšikovia mohli vidieť nielen ako svoje rozkošné dievčatko líči, ale aj samotný výsledok.

Z 5-ročnej princezničky sa stala živá Elsa, ktorej nechýbali jej povestné modré šaty, fialové topánočky, čarovná palička a ani trblietavé ozdooby na tvári. ,,Lydunka je moja krásna FROZEN. Bolo úžasné si ju takto nalíčiť, uau, bol to zážitok,“ tešila sa hrdá mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/lucidstyle_official