Na aktuálne prebiehajúcom 73. ročníku filmového festivalu v Benátkach nemalo Slovensko zastúpenie len v podobe krásnej herečky Antónie Líškovej, preslávenej seriálom Milenky, ktorá svojím outfitom zatienila všetky svetové hviezdy. Do Talianska totiž zavítala aj nemenej populárna vizážistka Lucid, pričom si odtiaľ odniesla brutálne selfíčko!

Najobľúbenejšia slovenská vizážistka Lucia Sládečková si s kamarátkou a zároveň módnou návrhárkou Janou Jurčenko na chvíľku odskočila od svojej malej dcérky Lýdie, aby sa mohla po boku svetových hviezd predviesť na červenom koberci prestížneho filmového festivalu v Benátkach. Avšak neuveríte, koho tam Lucka stretla!

Selfie s hviezdou

Lucid sa na svojom Instagrame pochválila selfie fotkou, akú má vo svojom telefóne naozaj málokto. “Odpadnem asi,” neskrývala nadšenie a šok zo stretnutia so svetovou star. Keďže išlo o kontroverznú postavičku Rodriga Alvesa, známeho ako Živý Ken, na ktorého sa sype kritika z každej strany, sympatická blondínka si záber obhájila a neprajníkom povedala svoje ešte predtým, než si pustili prstíky na špacír. “Nech si myslí, kto chce, čo chce… ja uznávam iné bytosti.. a stretli sme ich naozaj veľa.. práve sme prišli na hotel a mám neskutočné emócie z dnešnej večere…” 

Ako figurína

Samozrejme, že nie každý zdieľa Luciin názor, a tak Živý Ken schytal zo strany Slovákov poriadne ostré poznámky. “Uznávať tohto človeka? Svet sa zbláznil…,” znie jeden z množstva komentárov pri blondínkinej fotke s Rodrigom. Najviac reakcií však smeruje k tomu, že mladý muž nevyzerá ako bytosť, ktorú Lucid spomína v popise fotky, ale ako príšera či vosková figurína. “Iné bytosti, už len to slovo BYTOSŤ… bytosť je úplne niečo iné ako figurína, ktorá namiesto pohybu si tie kocky dá na to brucho spraviť. S bytosťou ten človek má veľmi málo spoločné a to neodsudzujem ľudí pre inakosť. Ale odtiaľ potiaľ,” vyjadrila svoj názor jedna z vizážistkiných fanúšičiek.

Do komentárov sa ale zapojila aj samotná Lucid, ktorá priznala, že pri pohľade na Kena bola taktiež jeho vzhľadom šokovaná. “Keď sme ho zamerali, no naživo je to zvláštne, ja som sa na neho tak uprene pozerala. Všetko nascanovala a mala som zvláštny pocit, ale je veľmi príjemný a teší ma, že sme si ulovili fotku.. teraz ideme loďou a lustrujeme jeho fotky.. odpadaaavam.. 🙏🏻.”

Komentáre k Luckinej fotke s Kenom

Zdroj/Foto: Instagram