Najslávnejšia slovenská vizážistka Lucka Sládečková, známa pod umeleckým menom Lucid, si v týchto dňoch dopriala vytúžený relax. Ako mnohé ďalšie celebrity, aj kráska spolu s milovanou dcérkou Lýdiou a maminou zavítala na populárny festival Pohoda, kde sa stala neprehliadnuteľnou ozdobou!

Lucid je doslova prototypom ženy, ktorá zázračným spôsobom stíha skĺbiť starostlivosť o malého drobca s úspešnou kariérou. Napriek tomu, že má slobodná mamina plné ruky práce so zdokonaľovaním vizáže nielen známych osobností, popri tom všetkom dokáže vysmiatej slečinke dopriať aj bezstarostné detstvo.

Lucid
Vizážistka Lucia Sládečková s dcérou Lýdiou

Šikovná plavovláska sa ale ani po narodení dcérky o svoj vzhľad poctivo starať neprestala a že nie je žiadnou šedou myškou, dokázala aj na prebiehajúcej hudobnej akcii. Známa make-up artistka sa totiž na festivale predviedla ako očarujúca diva s extra štýlovým účesom – na vyčesanom chvoste zdobenom zapletenými vrkôčikmi sa nádherne vynímali neónové oranžové odtiene, a to nie je všetko!

Pozitívne naladená mamina účesu prispôsobila aj celkové líčenie a outfit, s ktorým sa v dave určite nestratila – na dvojdielnu maskáčovú súpravičku, pozostávajúcu zo sukne a topu v žltých a oranžových tónoch, by sa veru veľa žien neodhodlalo. Lucid tak po boku blonďatého anjelika a maminy celá žiarila!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucid

Zdroj/Foto: Instagram/lucidstyle_official