Lucia Sládečková sa radí k špičke slovenských vizážistov, ktorej služby vyhľadávajú mnohé celebrity, ale aj ženy z ľudu. Možnože i vy ste si už niekedy povedali, že by ste pri nejakej príležitosti chceli vyskúšať čaro jej šikovných rúk. Viete však, koľko by vám Lucid ukradla z “prasiatka”?

Vzhľadom na to, že make-up výtvory Lucky Sládečkovej patria u nežnejšieho pohlavia k poriadne obdivovaným, nemožno sa čudovať, že si vie Lucid za svoju prácu vypýtať poriadne mastnú sumičku. O konkrétnych cifrách sa porozprávala s vizážistom Adamom alias Slaytiiinom počas toho, ako ho líčila.

,,Ja by som sa ťa opýtal takto priamo, že koľko stoja u teba takéto bežné líčenia,” krásnej plavovlásky sa na rovinu opýtal jej mladší kolega. ,,Sto” s odpoveďou nezaháľala mladá mamička, ktorá následne otvorene priznala aj to, koľko zinkasuje za takzvanú svadobnú kompletku. ,,Make-up a vlasy je tristo,” doplnila. Takže pokiaľ by ste si priali, aby vás nafarbičkovala známa Lucid, teraz už presne viete, koľko peniažkov si musíte pripraviť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucid líči Slaytiiinu

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/lucidstyle_official