Luciu Sládečkovú vníma verejnosť nielen ako jednu z TOP slovenských vizážistiek, ale aj ako jednu z najznámejších slobodných mamičiek, ktoré sa už roky životom úspešne pretĺkajú bez muža. To, prečo je atraktívna plavovláska sama, uričte zaujíma mnoho jej fanúšikov. Lucid nedávno konečne podala vysvetlenie!

Vo februári tomu budú štyri roky, čo Lucid priviedla na svet dcérku, ktorú pomenovala po svojej milovanej mamine, a teda Lýdia. Práve tieto dve dievčence sú pre populárnu make-up artistku najväčšou oporou a sprevádzajú ju takmer všade. Môže za to určite fakt, že Lydka od narodenia vyrastá bez otca, s ktorým sa Lucka rozišla ešte počas tehotenstva.

Obľúbená kráska o svojich vzťahoch veľa nehovorí, tobôž nie o tom, z ktorého vzišla jej rozkošná princeznička. Po tom, ako však dala fanúšikom priestor na otázky, prezradila zo súkromia čosi viac. ,,Nežijem s ním. To je tak, keď sú ženy uponúkané v tejto dobe… A muži nevedia odolať, uviedla Lucid, naznačujúc, že sa v ich prípade stala kameňom úrazu nevera.

Hoci minulý rok o takomto čase 37-ročná influencerka po štyroch rokoch status single zmenila na zadaná, dlho jej to nevydržalo. Ako priznala pri odpovedaní na ďalšiu otázku, na vzťahy se*ie. ,,V tejto dobe je plno príživníkov a povaľačov. Nechcem uraziť mužov, ktorí sú fakt super… ale super muži sú zadaní,” so smiechom dodala Lucid.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/lucidstyle_official