Lucia Sládečková je slobodnou mamičkou štyri a polročnej dcérky Lydky, s ktorou sú najlepšie kamošky. Celebritná vizážistka je na výchovu ako rodič sama, no skvelo zvláda prácu i dieťatko a ratolesť si pozná dokonale.

Lucid so svojimi fanúšikmi na Instagrame aktívne komunikuje a zodpovedá im často aj otázky na telo. Teraz sa vyjadrila k tomu, prečo jej takmer 5-ročné dievčatko ešte stále niekedy spáva v postieľke či kočíku.

lucid

,,Videla som už niekoľkokrát, že sa ženy vysmievajú, keď je staršie dieťa v kočíku. No ja nie som otrok a keď spinká, môžem robiť čokoľvek. V hoteli požičiavajú kočíky a vždy, keď niekam vyrazíme, požičiame si ho. Doma to asi zavediem opäť,“ vysvetlila make-up artistka, ktorá prezradila, že Lydka si doma spáva, kde chce. A to, či už pri mamine alebo v detskej postieľke.

To, že sa rozkošná blondínka občas vyváža v kočíku, však neznamená, že je malé bábätko. Podľa slov talentovanej influencerky je jej princezná poriadne číslo. ,,Ona je láska najmilšia, ale zároveň dobrý zm*dík! A mne sa to páči!!! Vie byť naozaj ostrá. Ty brďo, ja vtedy umieram od smiechu. Často ma smiechom dusí… nech ma nevidí a nepočuje, ale mám na ňu pár trikov a začne sa rehotať. Všetko je na správnom mieste a v rovnováhe,“ opísala svoj pokladík hrdá a šťastná mama.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/lucidstyle_official