Začiatkom roka uviedla televízia Markíza na obrazovky formát, na aký sme v našich končinách veľmi zvyknutí neboli. Išlo o sociálny experiment s prvkami asistovaného manželstva, známy pod názvom Svadba na prvý pohľad. A hoci sa žiadnemu z troch párov trvalú známosť nadviazať nepodarilo, jedna z adeptiek viac ako dva roky po ukončení natáčania predsa len svoje šťastie našla.

Kontroverzný projekt sa tešil obrovskej diváckej obľube, a to i napriek tomu, že bol do éteru vypustený s poriadne dlhou odchýlkou od reálneho vzniku. V čase, keď sme v televízii sledovali príbehy pomyselných ženíchov a neviest, tak bolo o ich osude dávno rozhodnuté.

lucia ivan svadba

Od nakrúcania programu ubehli už viac ako dva roky a teraz sa dozvedáme, že má ďalšia z účastníčok po boku pána vyvoleného. Naposledy sa objavila informácia o Gabike, ktorá údajne so svojím partnerom očakáva potomka, avšak táto informácia oficiálne potvrdená nebola.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tentokrát sa šťastie dotklo aj problémovej Lucie, tá si počas trvania šou prešla kvôli škandalóznej minulosti hotovým peklom. Aktuálne si ale inštruktorka detského plávania užíva idylickú rozprávku, keďže ju jej milovaný partner nedávno požiadal o ruku.

,,Zasnúbená,” Lucia jediným slovíčkom okomentovala svoj nový stav, tešiac sa na plánovanú letnú svadbu s čerstvým snúbencom. Pozrite, ako to zaľúbencom spolu pristane – k radostnej novinke gratulujeme!

Zdroj: Instagram/Lusyna.bejbina | Foto: Instagram/Ivanplucinsky, Tvmarkizaofficial, Lusyna.bejbina