Oddych Lucia zo Svadby opísala život s tyranom, jeho matka teraz ostro reaguje!

Lucia zo Svadby opísala život s tyranom, jeho matka teraz ostro reaguje!

Lucia z markizáckej reality šou Svadba na prvý pohľad pred pár dňami prehovorila o údajnom týraní, ktorým si mala prejsť vo vzťahu so snúbencom Marekom – toho polícia odviedla a obvinila ho z výroby, držania a obchodovania s drogami. Na slová televíznej hviezdy sa teraz rozhodla reagovať matka spomínaného mladíka. 

Matka obvineného Mareka, ktorý aktuálne sedí za mrežami, vidí celú situáciu inak a tvrdí, že jej syn Luciu miloval. ,,Lucia je klamárka a mrcha, ktorá cicia do dna a keď už nie je čo, tak útočí. Týraná nikdy v žiadnom prípade nebola,” uviedla pre Nový Čas rozhorčená rodička “zabásnutého” mladíka a taktiež jedným dychom dodala, že vinu za drogy jej syn zobral na seba, aby svoju lásku chránil.

,,Syn je v base – ja nehovorím, že je sväté neviniatko, ale nikdy sa jej nedotkol, odprisahal mi to,” podľa slov Marekovej mamy išlo Lucii iba o peniaze. ,,Otočila, lebo už z môjho syna nemá nič. Keď Mareka zatvorili, nebola schopná platiť účty za bývanie, tak predávala jeho veci, aby vôbec zaplatila elektrinu. Potom sa zbalila a ušla. Navyše si tam vodila pánske návštevy, ktoré sa striedali,” tvrdí o synovej bývalej priateľke, ktorá vraj chcela zrealizovať sobáš v base.

,,Prečo neušla po jeho zatvorení, keď bola taká bitá a týraná? Chodila za ním na návštevy do basy – to robí týraná žena?” pýta sa Luciina “svokra”, ktorá taktiež vyvracia, žeby Marek posielal svojej ex snúbenici spoza mreží výhražné správy. ,,Z basy jej SMS-ky posielať nemôže, tak sa dohodli, že jej každý večer bude volať. Lenže jej to potom už začalo vadiť a začala byť odporná.”

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/lusyna.bejbina/tvmarkizaofficial