Domáce násilie v domácnostiach je ešte stále závažnou témou, ktorá trápi milióny týraných žien po celom svete. Lucia z prvej série vzťahovej realityšou Svadba na prvý pohľad si taktiež prešla peklom a o všetkom sa teraz rozhodla prehovoriť. 

Aj napriek pomoci vzťahových odborníkov sa Lucia a Ivan po ukončení markizáckej realityšou rozišli a obaja išli hľadať lásku niekam inam. Atraktívna kráska, ktorá sa v minulosti ukázala v erotickej snímke a nemala ďaleko ani od drog, vhupla do vzťahu s istým Marekom.

lucia ivan svadba

,,Čo sa týka Mareka, je to chorý psychopat, s ktorým som bola už len zo strachu. Niekoľkokrát som sa s ním snažila rozísť, ale nešlo to,” Lucia prehovorila o bývalom snúbencovi, ktorý jej robil doslova zo života peklo. Všetko sa skončilo, až keď si po Mareka prišla polícia a obvinila ho z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. ,,Potom sa stalo to s tými policajtami a to ma zlomilo. Chvíľu som ešte vydržala, ale on dokáže byť psychopat ešte aj z basy,” pre Nový Čas prezradila svoje obavy hviezda reality šou .

Strach z odchodu od násilníka bol opodstatnený. ,,Raz, keď som sa s ním rozišla, tak mi prepichol gumy na aute. Prenasledoval ma a aj keď som sa zbalila a odišla, tak došiel za mnou a veľakrát ma zbil. Vyhrážal sa mi do telefónu,” šokuje Lucia. ,,Bol schopný posielať kamarátov, aby ma sledovali. Nechcem s ním byť už spájaná. Jeho správy, kde mi nadáva, osočuje ma a vyhráža sa mi, mám uložené,” uviedla v rozhovore, kde taktiež otvorene priznala, že po policajnej razii jej odľahlo a plánuje nový život.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/lusyna.bejbina/tvmarkizaofficial