Talentovanej make-up artistke Lucid sa už pomaly kráti čas, kedy sa stane mamičkou, a tak si naplno užíva posledné dni s tehotenským bruškom. Krásna Lucka, ktorá počas celých deviatich mesiacov žiarila ako nikdy predtým, zverejnila na svojom Instagrame rozkošnú fotografiu, s ktorou zároveň prezradila o svojom tehotenstve aj niečo viac! :) 

Lucia Sládečková sa dostala do širšieho povedomia ľudí vďaka šou Nákupné maniačky, v ktorej pravidelne predvádzala svoje umelecké nadanie. Svoju milovanú prácu však čoskoro presunie na druhú koľaj, pretože už o pár dní sa z nej stane pyšná mamina. Sympatická Slovenka pravidelne zásobovala internet svojimi tehotenskými fotkami, na ktorých vyzerala naozaj pôvabne a svoj štýl nezaprela ani počas týchto mesiacov.

Make-up umelkyňa opäť zverejnila krásnu snímku s rastúcim bruškom a jej fanúšikovia nešetrili slovami chvály. Aj keď si budúca novopečená mamička svoje súkromie úzkostlivo stráži, o svojom tehotenstve fanúšikom predsa len niečo povedala. Za posledné obdobie vraj pribrala pätnásť kilogramov, a to ešte nie je konečné číslo. Aj napriek tomu sa však cíti dobre, spokojne a aj pokojne. :)

Krásnu snímku budúcej mamičky si môžete pozrieť TU!

Foto/Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.