Lucia “Lucid” Sládečková sa stala tesne pred Valentínom pyšnou mamičkou dcéry, ktorú pomenovala Lýdia. Make-up umelkyňa si pár dní po pôrode našla čas aj na svojich fanúšikov a podelila sa s nimi o viacero informácii zo svojho veľkého dňa “D”. Kráska zároveň uviedla aj hlavné dôvody, ktoré zavážili pri výbere mena jej rozkošnej dcérky.

Sympatická vizážistka Lucid sa posledných deväť mesiacov s fanúšikmi pravidelne delila o najšťastnejšie obdobie v živote každej ženy a bez akýchkoľvek problémov zverejňovala na sociálnych sieťach krásne snímky s jej narastajúcim bruškom. Aj keď sa vraví, že dievčatká berú počas tehotenstva svojej mamine krásu, v tomto prípade sa známa povera rozhodne nepotvrdila. Lucia je prirodzene nádherná žena, ktorej tehotenstvo pridalo na pôvabe snáď ešte viac.

Lucid žiarila aj s tehotenským bruškom

Vizážistka Lucid napísala na svoj facebookový profil dlhý status, v ktorom verejnosť i svojich fanúšikov informovala nielen o svojom pôrode, ale aj dôvodoch, prečo pomenovala svoje prvorodené dieťa Lýdia. Lucka najprv prezradila, že jej obrovská zvedavosť jej nedovolila porodiť o pár dní neskôr, ako bolo v pláne, a tak sa z nej stala pyšná matka 10. februára 2017. Nad menom vraj premýšľala dlho, nakoľko chcela, aby pre ňu bolo výnimočné, a nakoniec sa rozhodla, že malinkú pomenuje po svojej milovanej mamine. a vo svojom emotívnom statuse uviedla hneď viacero dôvodov: ,,Dlho som premyslala nad menom, chcela som, aby nieco znamenalo.. pamatam si situaciu z niektoreho detskeho ihriska, kde sme boli s mojou laskou Sanym (synovec) a zavolali na malinke dievcatko Lydia.. moju maminu to neskutocne potesilo, ze v tejto dobe sa to meno este niekomu paci.. pre mna to ma silny vyznam, kdeze moja mamina je neustale pri nas a pomaha nam ako len vie. Vychovavala nas v najvacsom pochopeni a v laske.. ked si predstavim moju maminu a vyslovim jej meno, ide z toho pokora, pokoj a mier.. na pocest mojej maminy, ktora ma nikdy nerozplakala som pomenovala aj moje dietatko.. som vdacna, ze je zdrava a naaaaadherna ako z rozpravky,” napísala vo svojom statuse šťastná mamička.

Foto: Instagram, Facebook | Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.