Prvej sérii šou Svadba na prvý pohľad včerajším večerom definitívne odzvonilo. KýmĽubo, Júlia, Stano a Gabika sršali radosťou, pri treťom páre sa pri stretnutí s odborníkmi šťastie nevyskytlo ani náhodou. Lucia však napriek tomu do poslednej chvíle verila, že si ešte s Ivanom dajú šancu.

S Luciou a Ivanom sa komplikácie ťahali už od začiatku. Hoci sa 39-ročný podnikateľ netajil tým, že sa do inštruktorky baby plávania romanticky zaľúbil na prvý pohľad, jej búrlivá minulosť či výkyvy nálad mu do karát ani trochu nehrali.

Lucia Ivan svadba na prvý pohľad

Aj keď sa večer pred veľkým rozhodnutím medzi manželmi niesla mimoriadne napätá atmosféra, plavovláska dúfala, že sa napokon všetko na dobré obráti a s Ivanom budú pokračovať vo vzťahu ďalej. No nestalo sa tak.

,,Moje rozhodnutie, či teda ostať vo vzťahu v manželstve alebo sa rozísť je v podstate rozchod,” vyšlo z Ivanových úst, hľadiac do očí už bývalej partnerky. Tá sklamane priznala, že si myslela, že by to zvládli a vedeli vzťah časom utiahnuť tým správnym smerom, nakoľko sa podľa nej k sebe s Ivanom po všetkých stránkach hodia.

Televízny ženích ale spoločnú budúcnosť so ženou, pri ktorej aj po rozchode tvrdil, že ju ľúbi, úplne nezavrhol. ,,Možno, niekedy… možno niekedy sa uvidíme a možno niekedy niečo začneme,” uviedol. ,,Mrzí ma, že to medzi nami celé takto dopadlo,” plačlivo vyriekla sklamaná Lucia, ktorá na záver dodala, že majú obaja veľa chýb a majú sa ešte čo učiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial